Konferenční prostory kde nejlépe uspořádat konferenci a firemní akci - nehledejte, nacházejte

  • Zdarma a napřímo, nejlepší ceny bez provizí.
  • Nabídky ověřené ostatními uživateli.
  • S námi šetříte čas a peníze.

Nejnovější objekty

Nejlépe hodnocené objekty

Naposledy hodnocené objekty

Plánujete konferenci a vybíráte to nejlepší konferenční místo pro firemní akci?

Zde naleznete nejširší výběr prověřených konferenčních prostor pro firemní akce z celé České republiky.  

Snadno můžete vyhledávat podle města nebo přímo z mapy tak, aby zvolené konferenční místo bylo pro vás i pro vaše hosty to nejvhodnější co do stylu, ceny, kapacity, služeb, vzdálenosti a dostupnosti.

Nejsme jen nějaký statický katalog konferenčních prostor, ale platforma, která vám nejen usnadní výběr vhodného místa pro vaši konferenci, ale také vám pomůže bezpečně a auditovaně s jednotlivými dodavateli dohodnout podmínky, ceny za pronájem místa, ubytování a další služby a uzavřít objednávku online.

Mapa konferenčních míst pro firemní akci

Naše mapa vhodných konferenčních míst pro firemní akci vám také snadno ukáže, jaká jsou poblíž jiná, srovnatelná, místa a jaké mají u našich klientů hodnocení. Budeme pak rádi, když sami po své zkušenosti místo a jeho služby pro další zájemce z řad firem a organizací ohodnotíte, dostanete za to body, které vám u nás zajistí slevy a benefity nejen pro další eventové služby.

Do vyhledávání snadno přidáte filtr dle počtu plánových účastníků a hostů, zda si přejete pronajmout místo se stravováním a ubytováním pro vás a hosty, s požadovanou kapacitou sálu, audiovizuální technikou, parkovacích míst a cenové kategorie.

Styl místa pro konferenci a firemní akci

Vybírat můžete také přes celou řadu štítků a vybrat si tak třeba místo s krásným výhledem, bazénem, nebo třeba takové, které povolí vstup pro domácí mazlíčky a je vhodné také pro rodinné příslušníky účastníků konference.

Jednotlivá místa můžete přímo oslovit, poptat o nabídku a dohodnout se s nimi přímo z pohodlí svého kanceláře, nebo si je můžete označit jako oblíbená a průběžně se k nim vracet.

Zajímají vás konferenční prostory v přírodě, rekreačním resortu, na statku, na farmě, na lodi, v lanovém centru, vinném sklípku, nebo jiném netradičním místě či stylu? Snadno vám k tomu pomůže vyhledávání pomocí štítků.

Prostor pro konferenci a jeho cena

Přes cenovou kategorii každého místa si můžete snadno udělat představu o tom, jaká je cena vámi zvažovného konferenčního prostoru a doprovodných konferenčních služeb. Naše služby jsou pro vás zcela zdarma a od zvoleného místa získáte vždy nejlepší možnou cenu.

Ať již plánuejete svou konferenci pořádat v Čechách, Slezsku nebo na Moravě, nebo v okolí konkrétních měst jako např. konferenční prostory v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Českých Budějovicích, Plzni, Klatovech, Mělníku, Liberci, Ústí nad Labem, Táboře, Písku, Znojmě, Mikulově, Jihlavě, Telči, Těšíně, Jičíně, Vsetíně nebo Hodoníně, zde jste na správném místě.