Jak to funguje

Hledající

Budu muset za služby platit?

Nikoli. Všechny služby v rámci portálu jsou zdarma. 

Jak vyhledávat objekty?

Přímo na úvodní stránce zadáváte požadovaný typ akce a preferovanou oblast. V případěn že nemáte konkrétní preferenci, můžete nechat políčka prázdná. Zobrazí se vám kompletní nabídka objektů z celé České republiky. Další parametry hledání (např. kapacita, občerstvení, blokace celého objektu, wi-fi, domácí zvířata, možnost stanování) můžete zadat do filtru ve výsledcích vyhledávání.

Jak vybírat objekty?

Pokud vás objekt zaujme a chcete ho poptat okamžitě, stačí kliknout na políčko <nezávazná poptávka>. Pokud si to chcete ještě trochu rozmyslet či vybírat z více objektů, přidejte objekt do oblíbených <srdce>, což funguje v podstatě jako nákupní košík známý z e-shopů. K tomuto výběru se můžete následně kdykoli vrátit, zůstane vám uložený i po odhlášení.

K čemu slouží hromadná poptávka?

Chcete-li oslovit více objektů najednou, vytvořte si hromadnou poptávku. Stačí kliknout v sekci "oblíbené" na <vytvořit hromadnou poptávku>. Poptávky budou poslány nabízejícím jako interní zprávy e-messages. Poptané objekty vám odpoví stejným způsobem. Díky tomu se vám budou odpovědi párovat s původní poptávkou, takže si zachováte perfektní přehled o komunikaci s jednotlivými objekty a nic vám neunikne.

K čemu slouží e-messages?

E-messages jsou navrženy tak, aby ve vaší komunikaci s dodavateli plně nahradily e-mail. Hlavní výhoda proti e-mailu je spárování vaší komunikace s jednotlivými objekty a poptávkami. Odpadá tedy mnohdy zdlouhavé prohledávání e-mailové historie, a to především v případě hromadných poptávek.

Jak se můžu podílet na rozvoji portálu a jeho služeb?

Máte zajímavý tip na místo, akci, službu nebo si chcete jen tak popovídat?  Doporučte nám váš oblíbený objekt <odkaz doporučte nám objekt>, anebo si pusťte prsty na špacír a kontaktujte nás na info@eventino.cz nebo ještě lépe na Facebooku www.facebok.com/eventino.cz/.

Nikdo není dokonalý, což platí i o nás. Podělte se s námi o to, jak se vám s portálem pracuje, co byste chtěli přidat, vylepšit, změnit. Rádi na tom zapracujeme. Je to přeci váš portál.

Co znamenají body na mém účtu? A proč je sbírat?

Vaši aktivitu na portále odměňujeme věrnostními body, které můžete následně směnit za akce, slevy či produkty od našich dodavatelů v sekci "akce a bonusy".

Aktivity a bodový výnos:

1. Rezervace objektu přes Eventino.cz: 100 bodů
2. Recenze objektu: 20 bodů
3. Doporučení Eventina kamarádovi: 30 bodů
4. Doporučení objektu (po potvrzení objektu): 100 bodů

 

Nabízející

Tvorba profilu objektu

Pro vytvoření profilu vašeho objektu na portálu Eventino klikněte prosím na <přihlášení>, následně <registrovat> . Následující formulář vás již provede procesem registrace. Pokud si přejete s čímkoliv pomoci, neváhejte nás kontaktovat na info@eventino.cz.

K registraci vašeho objektu si připravte až 5 fotografií (profil Standard) a až 30 fotografií a videa (profily Premium a Partner).

Budu muset za služby platit?

Standardní profil je zdarma, platíte pouze provize za zrealizované akce. Nabízíme i premiové služby, které jsou zpoplatněné. Více v sekci ceník.

Jak budu dostávat poptávky?

Poptávající budou posílat poptávky prostřednictvím interních zpráv e-messages. Na e-mail vám vždy přijde odkaz s upozorněním a odkazem na novou poptávku, takže opravdu o žádnou poptávku nepřijdete. Na poptávku můžete odpovědět úplně stejným způsobem prostřednictvím interních zpráv. Tímto zůstane zachována historie komunikace jak vám, tak poptávajícím.