O nás

Největší český specializovaný vyhledávač míst a služeb pro vaši soukromou nebo firemní akci.

S Eventinem můžete snadno vyhledávat dle kapacity, lokality, vlastností a nabízených služeb či referencí.

Hledáte např. místo pro svatbu nebo firemní akci se salonkem pro 100 osob, cateringem, ubytováním, welness, parketem, pódiem, ozvučením, parkovacími místy, pěkným výhledem, letní terasou, jezírkem s molem a bezbariérovým přístupem, kde Vám povolí vzít si sebou pejska? Na Google ani Booking.com jej nenajdete, od toho je zde Eventino.

Našim cílem je měřitelně ušetřit nervy a čas každému, kdo hledá správné místo pro uspořádání soukromé nebo firemní akce, ať je to oslava, meeting, konference, teambuilding nebo svatba apod. Proto je naše heslo „nehledejte, nacházejte“.

HLAVNÍ VÝHODY EVENTINA

1. přímý kontakt na poskytovatele služeb – domluvte se na podmínkách přímo a bez prostředníků. Veškerá Vaše komunikace s dodavateli je auditovaná a pro obě strany snadno dohledatelná.

2. zdarma pro Vás i dodavatele – žádné skryté poplatky ani provize, získáte tak nejlepší možné podmínky bez zbytečných prostředníků a provizí.

3. šíře záběru a oborová specializace – vyhledávejte mezi všemi typy eventů a dodavatelů v různých cenových relacích z celé České republiky. A když vám nějaký objekt chybí? Neváhejte kliknout na odkaz “doporučte objekt” a získejte body do věrnostního programu.

4. hlavně přehledně – každý dodavatel se prezentuje vlastním profilem s popisem služeb a základních parametrů, jako jsou kapacita, možnosti občerstvení nebo blokace celého objektu. Nechybí samozřejmě fotografie, abyste okamžitě věděli, s kým máte tu čest.

5. filtr a zobrazení na mapě – filtrujte a vybírejte nabídku nejen dle technických parametrů, vlastností a služeb, ale i dle lokality pomocí zobrazení na mapě. Nabídky, které vás zaujmou, si můžete přidat do oblíbených pro další zpracování nebo je případně rovnou sdílet s přáteli.

6. standardizované poptávkové formuláře – vytipovaným objektům můžete přímo z Eventina zasílat nezávaznou poptávku, a to i více objektům najednou. Komunikace probíhá prostřednictvím auditovaných zpráv e-messages. Eventino ukládá historii komunikace, takže o nic nepřijdete.

7. doporučení je nejlepší reklama – součástí každého profilu objektu je jeho hodnocení od uživatelů. Využijte zkušenosti ostatních pro zvolení nejlepšího objektu a zároveň pomozte ostatním - sdílejte svou zkušenost

 

info@eventino.cz
www.facebok.com/eventino.cz