O nás

Naším cílem je ušetřit nervy a čas každému, kdo hledá správné místo pro uspořádání soukromé akce, ať je to svatba, firemní akce, oslava, smuteční hostina, či akce pro děti jako školní výlet, škola v přírodě nebo dětský tábor. Proto je naše heslo "nehledejte, nacházejte". 

ZÁKLADNÍ PARAMETRY PROJEKTU

1. šíře záběru- na portálu jsou zastoupeny všechny typy objektů od kempů přes penziony až po luxusní hotely z celé České republiky. A když vám nějaký objekt chybí? Neváhejte kliknout na odkaz “doporučte objekt”.

2. hlavně přehledně - každý objekt se prezentuje vlastním profilem s popisem služeb a základních parametrů, jako jsou kapacita, možnosti občerstvení nebo blokace celého objektu. Nechybí samozřejmě fotografie, abyste okamžitě věděli, s kým máte tu čest.

3. filtr a zobrazení na mapě - filtrujte a vybírejte objekty nejen dle technických parametrů, ale i dle lokality pomocí zobrazení na mapě. Objekty, které vás zaujmou, si můžete přidat do oblíbených pro další zpracování nebo je případně rovnou sdílet s přáteli.

4. standardizované poptávkové formuláře - vytipovaným objektům můžete přímo z Eventina zasílat nezávaznou poptávku, a to i více objektům najednou. Komunikace probíhá prostřednictvím e-messages (více o nich zde). Eventino ukládá historii komunikace, takže o nic nepřijdete.

5. doporučení je nejlepší reklama – součástí každého profilu objektu je jeho hodnocení od uživatelů. Využijte zkušenosti ostatních pro zvolení nejlepšího objektu a zároveň pomozte ostatním - sdílejte svou zkušenost

6. připravujeme eventová on-line poradana  - zkušení odborníci radí uživatelům při realizacích soukromých akcí.

7. připravujeme dostupnost v daném termínu- v blízké budoucnosti plánujeme rozšířit portál o informace o volné kapacitě objektů


 

Ti, kteří šli s kůží na trh

Pavel Mrskoš

Spoluzakladatel, pro nějž je Eventino časově náročným koníčkem k jeho zajímavé práci. Z Liberce, místa kde žije, řídí chod Eventina, aby kromě strategického rozvoje projektu byly drženy finance na uzdě, fungovaly všechny systémy a neustále se rozšiřovala uživatelská základna.

Marek Šafařík

Spoluzakladatel se stejným koníčkem jako Pavel. Momentálně žije v Šanghaji, což má například tu výhodu, že si díky časovému posunu mohou s Pavlem rozdělit péči o zákaznický servis. Strategicky rozvíjí projekt, rozšiřuje uživatelskou základnu a stará se o marketing a prodej.

 

Přispěvatelky k úspěšnému chodu projektu

Vera Svach

Žena překypující pozitivní energií, majitelka úspěšné eventové agentury a nově byznys koučka a koučka life hapiness. Radí k obsahové stránce webu, přispívá do magazínu a do budoucna bude zajišťovat on-line eventovou poradnu. Více o Veře na jejím webu www.happierbyvera.com

Anna Martínková

Kreativní  duše magazínu, která dokáže i z návodu k obsluze žehličky udělat poutavé čtení.

 

Kontakt

IČ: 04949528

info@eventino.cz
www.facebok.com/eventino.cz