Místa pro svatbu v Jižních Čechách kde nejlépe uspořádat svatbu a svatební hostinu v Jižních Čechách a okolí - nehledejte, nacházejte

  • Zdarma a napřímo, nejlepší ceny bez provizí.
  • Nabídky ověřené ostatními uživateli.
  • S námi šetříte čas a peníze.

Nejnovější objekty

Nejlépe hodnocené objekty

Naposledy hodnocené objekty

Plánujete svatbu a vybíráte to nejlepší místo pro svatební obřad v Jižních Čechách?

Zde naleznete nejširší výběr prověřených svatebních míst pro obřad a také míst pro svatební hostinu z celých Jižních Čech.  

Snadno můžete vyhledávat přímo z mapy Jižních Čech tak, aby zvolené svatební místo bylo pro vás i pro vaše hosty to nejvhodnější co do stylu, ceny, kapacity, služeb, vzdálenosti a dostupnosti.

Nejsme jen nějaký statický katalog jihočeských svatebních míst, ale platforma, která vám nejen usnadní výběr svatebního místa, ale také vám pomůže bezpečně a auditovaně s jednotlivými dodavateli dohodnout podmínky, ceny za svatební místo a svatební služby a uzavřít objednávku online.

Mapa svatebních míst v Jižních Čechách a okolí

Naše mapa jihočeských svatebních míst vám také snadno ukáže, jaká jsou v Jižních Čechách a okolí poblíž jiná, srovnatelná, svatební místa a jaké mají u našich nevěst a ženichů hodnocení. Budeme pak rádi, když sami po své zkušenosti svatební místo a jeho služby pro další snoubence ohodnotíte, dostanete za to body, které vám u nás zajistí slevy a benefity nejen pro novomanžele.

Do vyhledávání snadno přidáte filtr dle počtu plánových svatebních hostů, zda si přejete svatební místo se stravováním a ubytováním pro vás a svatební hosty, s požadovanou kapacitou sálu, parkovacích míst a cenové kategorie.

Styl svatebního místa

Svatební místa v Jižních Čechách a okolí můžete vybírat také přes celou řadu štítků a vybrat si tak třeba svatební místo s krásným výhledem, bazénem, nebo třeba takové, které povolí vstup pro vašeho pejska.

Jihočeská svatební místa můžete přímo oslovit, poptat o nabídku a dohodnout se s nimi přímo z pohodlí svého domova, nebo si je můžete označit jako oblíbená a průběžně se k nim vracet.

Zajímá vás svatba na statku, na zámku, na hradě, v hotelu, na lodi, farmě, ve stodole, vinném sklípku, vinohradě, vile, ranči, klášteře nebo jiném netradičním místě či stylu jakým je nyní oblíbený industriální styl svatby? Snadno vám k tomu pomůže vyhledávání pomocí štítků.

Slevy a benefity pro novomanžele

Pro naše nevěsty a ženichy máme připraven věrnostní klub a speciální dohody s jednotlivými dodavateli svatebních míst a služeb z celých Jižních Čech. Získáte tak nejen nejlepší cenu, ale také speciální slevy a benefity pro novomanžele nejen pro svou svatbu a svatební oslavu, ale i pro svatební cestu, oslavu výročí svatby, narozenin apod.

Svatební místo a jeho cena

Přes cenovou kategorii každého místa si můžete snadno udělat představu o tom, jaká je cena svatebního místa. Naše služby jsou pro vás zcela zdarma a od svatebního místa získate vždy nejlepší možnou cenu.

Ať už vás zajímá svatba v Českých Budějovicích, Příbrami, Strakonicích, Českém Krumlově, svatba na Šumavě, svatba v Prachaticích, Táboře, Dačicích, svatba v Jindřichově Hradci, Slavonicích, Nových Hradech, Lipně nad Vltavou, Horní Plané, Borovanech, Veselí nad Lužnicí, Temelíně, Bechyni, Soběslavi, Milevsku, Blatné, Sezimově Ústí a dalších krásných jihočeských městech a vesnicích.

Kromě svatebních míst v ČR jsou čím dál oblíbenější je také svatba v zahraničí, zde vám doporučujeme nabídku specialisty na svatby v zahraničí agentury YachtWedding.

No a ke každé svatbě patří svatební cesta a pak radostná výročí svatby :-)