Zámek Průhonice

 • Středočeský kraj
 • Průhonice
 • Zámek 1, 25243

Typy akce:

 • Svatba
 • Konference
 • Firemní večírek
 • Koncert / umělecké vystoupení
 • Marketingová akce
 • Meeting
 • Seminář / workshop / školení
 • Výstava / vernisáž
 • Veletrh
 • Tiskovka

Atributy:

Kapacita:

 • 0 ubytování
 • 100 stravování
 • 100 sál

Parkovací místa:

neuvedeno

% Nehodnoceno

Popis

V případě zájmu o rezervaci či bližší informace kontaktuje přímo podnik

telefon: +420 271 015 181
email: zamek@ibot.cas.cz
web: www.pruhonickypark.cz

Zaujal Vás tento podnik? Uložte si ho do oblíbených, ať se nezdržujete příště hledáním.

Máte tip na výborný podnik? Pošlete nám jej na info@eventino.cz
_______________________

SVATBY
Svatební termíny pro civilní obřady:
- církevní a symbolické obřady
- svatební obřady na Malém nádvoří nebo v Rytířském sále
- focení v Parku
- možnost pronájmu Rytířského sálu a přilehlých salónků k uspořádání svatební hostiny
- doporučujeme pouze osvědčené a spolehlivé dodavatele – cateringové služby, florista, hudební produkce, umělecká vystoupení, fotograf

Nejsme ledajaký zámek, jsme pohádkový zámek. Vždyť jsme se stali kulisou již desítek filmových pohádek. V saloncích to byla Popelka, nad střechami létal Rumburak, za komínem se schovávali čerti. Nabízíme vám možnost prožít si u nás vlastní pohádku.

V těsné blízkosti Prahy, z Jižního města na dohled, se nachází průhonický zámek, který je obklopen jedinečným parkem, který byl právem zapsán na seznam památek UNESCO. Je to vrcholné krajinářské dílo, založené v roce 1885 hrabětem Silva Taroucou. Park v každém ročním období nabízí krásné prostředí nejen pro romantickou procházku, ale i pro konání samotného obřadu. Rozkvetlé magnolie, rododendrony nebo růže jsou skvělou dekorací, stejně jako závoj barevného listí na podzim.

Svatební obřady (civilní, církevní, symbolické) je možné u nás pořádat jak venku na vyhlídkové terase Malého nádvoří, tak v Rytířském sále nebo na vybraném místě v Parku. Můžete kombinovat obřad na nádvoří, přípitek na louce či u rybníka a večerní hostinu v sále. Přijeďte k nám strávit svůj sváteční den!

Kousek od ruchu velkoměsta najdete krásné prostředí, které dotvoří atmosféru výjímečné události. Žádost o ruku na osamělé louce či na vyhlídkové věži v korunách stromů nebo raději u rybníka? Jsme připraveni vám poradit.

Patříte již k oddaným párům? Vůbec nevadí. Nabízíme možnost pořádání i jiných společenských akcí – rodinná výročí, firemní akce, taneční večery nebo romantická večeře v kulisách zámku.

Rádi vám doporučíme osvědčené dodavatele služeb – catering, florista, fotograf, hudební doprovod, doprovodný program atd.

Úřední záležitosti včetně termínu se vyřizují na matrice Obecního úřadu v Průhonicích, kde také snoubenci zaplatí poplatek.

Organizace obřadu je zajištěna pracovníky Obecního úřadu.
Vzhledem k tomu, že svatební obřady probíhají i v době běžného návštěvnického provozu je nezbytné, aby všichni svatební hosté plně respektovali pokyny pracovníků Obecního úřadu a Správy Průhonického parku.

KONFERENCE
Klientů můžeme nabídnout stylové, pečlivě rekonstruované historické sály a salóny, vybavené potřebnou prezentační technikou a připojením k internetu bezdrátovou sítí a také aktivní odpočinek v zámeckém parku, společenské aktivity v zámku i mimo něj, romantické prostředí české novorenesance, catering přímo v zámeckých sálech, případně ubytování a stravování v blízkých hotelích a restauracích.

Centrum je ideální pro akce, kterých se účastní do sta osob. Každou akci je možno organizovat ve více sálech tak, aby kromě přednášek pro větší počet lidí bylo možno paralelně zřídit menší workshopy nebo oddělená jednání a konzultace.

Díky svým dispozicím umožňuje Rytířský sál i společenské večírky s tancem a živou hudbou, v přilehlých menších sálech lze souběžně připravovat další program nebo je využít jako klidovou zónu.

Zdroj: www.pruhonickypark.cz

Otevírací doba

nevyplněno

Zobrazit na mapě

Recenze 0

Získejte 20 bodů za každou recenzi Napsat novou recenzi

Zatím žádné recenze.