Zámecký Resort Dětenice

  • Královéhradecký kraj
  • Dětenice
  • Dětenice 7, 50724
  • Zobrazit v mapě
  • Fenomén v České republice, to jsou Dětenice!

Typy akce:

Atributy:

Kapacita:

  • 65 ubytování
  • 70 stravování
  • 100 sál
-- % Nehodnoceno

Popis

Vítejte v unikátním a ojedinělém Zámeckém resortu Dětenice, který se nachází v malebné vesničce Dětenice, pouhých 65km od Prahy.
Přijeďte do překrásné přírody a malebné vesničky Dětenice se svými rodinnými příslušníky, s kamarády nebo s pracovními kolegy.
V našem areálu na vás čeká prohlídka barokního zámku a pivovaru nebo Rytířské turnaje, které probíhají na kolbišti s krytou tribunou. Následně zažijete Středověk na vlastní kůži a ochutnáte české speciality ve vyhlášené a první Středověké krčmě svého druhu na světě.

Zámecký resort Dětenice je vám k dispozici nejen pro individuální zážitky, ale i pro nezapomenutelné a netradiční firemní akce.
V dobových prostorách zámku lze uspořádat všemožné akce jako jsou firemní večírky, coffee breaky, konference, prezentace či školení.
Dále nabízíme pořádání baketů, rautů, galavečerů, koncertů a historických programů.

Dětenický zámek je skvělým místem i pro uspořádání teambuldingu. Abychom vám ušetřili práci, připravili jsme pro vás i doprovodnou akci, Bojovou soutěž. Vyzkoušíte svou zručnost, odvahu i postřeh prostřednictvím her, do kterých vás zasvětí jedna z našich pohádkových postav. Slibujeme, že každý potrápí své mozkové závity a důkladně se seznámí a sblíží se svými kolegy.

Kdo by se chtěl vcítit do atmosféry středověku ještě o trochu více, k dispozici budou i další doprovodné akce - uvítání hostů halapartníky a trubači, výstřel z děla, středověké soutěže v zámeckém parku, prohlídka zámku a pivovaru v doprovodu Albrechta z Valdštejna s chotí a generálem či půlnoční ohňostroj.

Pronajmout lze jednotlivé salonky, jejich části, případně celý zámek či zámecký park. Konferenční místnosti jsou k dispozici přímo na zámku, v kterémkoliv ze salonků, v některých je možnost připojení také na wifi. K zapůjčení nabízíme plátno, flipchart a dataprojektor.
Ubytování je možné zajistit jak v hotelu Rustikal, tak v unikátním Středověkém hotelu.

Stravování během celé firemní akce zajistíme ve Středověké krčmě. Samotné prostory na vás dýchnou nevšední atmosférou a uvedou vás do období středověku. Pochutnáte si na neobyčejných jídlech, která jsou připravována a podávána přímo z ohně. Celé posezení vám zpestří doprovodný program plný šermířů, tanečnic, trpaslíků či fakíra za doprovodu živé hudby, vždy od pondělí do neděle od 19.00 hod.

Nabídnout vám můžeme našeho fotografa, který celou akci zdokumentuje a zajistí tak, že na žádný zážitek už nikdy nezapomenete.

Otevírací doba

Webové stránky: https://www.detenice.cz/

Recenze 0

Získejte 20 bodů za každou recenzi Napsat novou recenzi

Zatím žádné recenze.