Zámecký mlýn

Typy akce:

Atributy:

Kapacita:

  • 12 ubytování
  • 80 stravování
  • 40 sál

Možnost blokace celého objektu.

-- % Nehodnoceno

Popis

V případě zájmu o rezervaci či bližší informace kontaktuje přímo podnik

telefon: +420 737 071 216
email: zameckymlyn@seznam.cz
web: www.zameckymlyn.cz

Zaujal Vás tento podnik? Uložte si ho do oblíbených, ať se nezdržujete příště hledáním.

Máte tip na výborný podnik? Pošlete nám jej na info@eventino.cz
_______________________

Původně Lichtenštejnský mlýn z 18. století je místem vaší dovolené.
Mlýn byl opuštěn v 50-tých letech a od té doby chátral. V době komunismu bylo jezírko před mlýnem, náhon a odpadní strouha zasypány, hospodářské budovy a mlýnice opuštěny a v přední budově mlýna fungovala obecní knihovna a rozhlas.
Od roku 1990 byl mlýn s pozemky postupně odkupován od obce a státu dnešním majitelem. V části areálu je v provozu stolárna a zbytek objektu slouží k bydlení a k rekreaci. V roce 2010 byl znovu prokopán náhon s odpadní strouhou.

Podkroví
Kapacita podkroví je 12 lůžek ve čtyřech ložnicích, 1 koupelna se sprchou a velká obytná místnost s kuchyní a jídelním stolem. Pro větší skupiny je s podkrovím k dispozici i spodní pokoj se samostatnou kuchyní a koupelnou.

Spodní pokoj
Tento pokoj je umístěn pod podkrovím a je určen pro maximálně 3 osoby. Je to samostatný pokoj s oddělenou kuchyňkou a koupelnou. Je vybaven skříní a jídelním stolem.

Maringotka
Maringotka je položena u Zámecké Dyje a její kapacita jsou maximálně 3 osoby. Uvnitř je kuchyňka s ledničkou a rychlovarnou konvicí, stůl se židlemi, umyvadlo a skříň. Záchod je venkovní kadibudka a hosté mohou použít kuchyň a koupelnu v hlavní budově. Maringotka se hodí pro srdcem mladé romantiky.

Kontejner
Kontejner sousedí se stájí a je položen u mlýnského náhonu. Jeho kapacita jsou maximálně 3 osoby a je vybaven, podobně jako maringotka, kuchyňkou s ledničkou a rychlovarnou konvicí, stolem se židlemi a skříní. Záchod je venkovní kadibudka a hosté mohou použít kuchyň a koupelnu v hlavní budově. Kontejner často využívají zákazníci s koňmi.

Otevírací doba

nevyplněno

Recenze 0

Získejte 20 bodů za každou recenzi Napsat novou recenzi

Zatím žádné recenze.