U Kropáčků

 • Jihočeský kraj
 • České Budějovice
 • nám. Bratří Čapků 8, 37007

Typy akce:

 • Svatba
 • Konference
 • Párty / oslava / večírek
 • Smuteční hostina
 • Rozlučka se svobodou
 • Slavnostní oběd / večeře
 • Firemní večírek
 • Koncert / umělecké vystoupení
 • Marketingová akce
 • Meeting
 • Privátní snídaně / oběd / večeře
 • Raut
 • Seminář / workshop / školení
 • Tiskovka
 • Výstava / vernisáž
 • Veletrh

Atributy:

Kapacita:

 • 0 ubytování
 • 80 stravování
 • 80 sál

Možnost blokace celého objektu.

Parkovací místa:

neuvedeno

% Nehodnoceno

Popis

V případě zájmu o rezervaci či bližší informace kontaktuje přímo podnik

telefon: +420 604 388 811
email: restaurace@ukropacku.cz
web: www.ukropacku.cz

Zaujal Vás tento podnik? Uložte si ho do oblíbených, ať se nezdržujete příště hledáním.

Máte tip na výborný podnik? Pošlete nám jej na info@eventino.cz
_______________________

Na kraji Českých Budějovic v části Rožnov můžete najít restauraci v původním jihočeském statku. V přední části objektu je restaurace o kapacitě 40 míst. Dále pak od jara do podzimu je k využití pro Vaše oslavy, svatby a firemní večírky rozlehlá stodola s podiem (60-80 míst), zahrada s venkovní kuchyní (40 míst) a dvůr s možností zastřešení. Provoz restaurace probíhá přes obědy od 10 - 15 hod, večery a víkendy jsou vyhrazeny pro pořádání večírků, narozeninových oslav, svateb na objednání. Doba se od revoluce mění a lidé se naučili vybírat si kvalitu a ne kvantitu. Chtějí se za své peníze nejen dobře najíst /to je samozřejmost/, ale i zažít něco nevšedního. Když pořádají rodinnou oslavu, svatbu nebo výročí založení firmy chtějí, aby se pozvaní hosté cítili, že zažívají něco výjimečného a nezapomenutelného. Jejich oslava musí být jak se dnes říká „zážitková“. Navařit dobré jídlo, postavit krásnou tabuli, zajistit doprovodný program a hudební produkci už dnes umí spousta firem. Proto jsem se rozhodli vytvořit pro naše zákazníky nové, neokoukané prostory přímo v Českých Budějovicích v naší restauraci U Kropáčků, kde jsem zachovali ráz „jihočeského statku“. Chceme městským lidem nabídnout něco, co v Českých Budějovicích chybí. Možnost rozmanitosti prostoru pro vaše oslavy v letních dnech na zahradě, při pršce ve stodole. Vařit pro Vás jídla poctivě se zárukou rodinné firmy, ochutnávat nejen českou kuchyni, ale i speciality z Maďarska, Francie, Itálie. Chystáme pořádat farmářské trhy, obnovit tradici Vánočních a Velikonočních trhů, koncerty a nebo přiblížit atmosféru „pravé jihočeské zabijačky“. V dnešní uspěchané době by se lidé měli zastavit, užít si chvíle s blízkými a kde jinde než u dobrého jídla.

V objektu pořádáme
gastronomické dny např. rybí, husí, kachní hody
týdny zahraničních kuchyní např. maďarská, italská
domácí zabijačka, grilování
vánoční setkání s prodejními trhy
charitativní a kulturní akce
tématické večery a koncerty
historické večery vč. hodování v historických kostýmech

Firemní večírky
Cílem jistě každého firemního večírku je příjemně a kvalitně strávený čas, který dá dostatečný prostor všem zaměstnancům na chvíli zapomenout na služební povinnosti i běžné prostory kanceláří. Chvíle, kdy se mohou spolu dobře pobavit, ochutnat vynikající jídlo. Jistě není jednoduché správně odhadnout náladu a chuť všech hostů, do detailu správně spočítat přiměřené množství občerstvení, dodržet stanovený rozpočet atd… Organizace večírku s sebou přináší poměrně široký seznam aktivit, které je třeba zajistit. Nemusíte se spoléhat na doporučení a složitě sestavovat plán.

Nabízíme vám pomocnou ruku. V oblasti pořádání večírků, cateringu i hostin jsme specialisté a věříme, že jsme v rámci působení v regionu Českých Budějovic již dokázali odvést velmi kvalitní práci. Naše dlouholeté zkušenosti vám pomohou správně naplánovat jednotlivé chody, typ kuchyně. Rádi se zapojíme a pomůžeme vám kompletně realizovat večírek, který zanechá velmi dobrý dojem na všech vašich hostech. V případě vašeho zájmu zajistíme nejen kompletní občerstvení včetně profesionální obsluhy, ale i vhodné prostory a doprovodný program. Naše portfolio spolupracujících firem zahrnuje nespočet možností i témat. Postaráme se o hudební doprovod, průvodce večerem, o výzdobu laděnou v duchu vaší firmy. Užijte si firemní večírek společně s vašimi hosty. Dokážeme pro vás navrhnout velmi kvalitní společenskou událost, která vás překvapí svou rozmanitostí i velmi příznivou cenou.

Svatební hostiny v Českých Budějovicích
Svatební den je velmi významnou událostí pro celou rodinu. Nicméně organizace svatební hostiny v sobě skrývá mnoho drobných složek, které nesmíte při plánování opominout. Rádi za vás převezmeme zodpovědnost a kompletní svatební hostinu navrhneme a připravíme. Místo starostí s plánováním a odškrtáváním zajištěných položek se můžete věnovat svým hostům, své rodině i svým přátelům.
Na základě dlouholetých zkušeností skutečně dokážeme správně vystihnout množství připravených pokrmů i nápojů. Přesně podle vašeho zadání navrhneme ucelené menu. Necháme jen na vás, zda se hostina bude odvíjet v tradičním duchu české kuchyně nebo nabídnete svým hostům novinky a speciality. Naši kuchaři jídlo připravují zásadně z kvalitních čerstvých surovin, dávají si záležet na výsledné harmonii, jednotlivé chody jsou připraveny v souladu.

Samozřejmou součástí svatební hostiny je pak i zajištění profesionální obsluhy, rezervace vhodného místa, výzdoby a budete-li si přát i doprovodného programu. Nezapomínáme na klasické tradice spojené s oslavou nového manželského páru. Vaše událost bude příjemná a zanechá ve vašich hostech nejlepší dojmy. Spolehněte se na nás, naši práci perfektně ovládáme a připravíme pro vás krásný večer. Užijte si nezapomenutelný den se svou rodinou a veškeré starosti nechte na nás. Jsme si jisti, že v rámci našeho působení v regionu Českých Budějovic, jsme si již získali přízeň a dobrého hodnocení nejedné rodiny.

Otevírací doba

nevyplněno

Zobrazit na mapě

Recenze 0

Získejte 20 bodů za každou recenzi Napsat novou recenzi

Zatím žádné recenze.