Penzion Stanský mlýn

 • Pardubický kraj
 • Vítanov
 • Vítanov 25, 53901

Typy akce:

 • Svatba
 • Škola v přírode
 • Firemní večírek
 • Koncert / umělecké vystoupení
 • Venkovní akce
 • Venkovní akce
 • Teambuilding
 • Sportovní aktivita
 • Sportovní aktivita / soustředění

Atributy:

Kapacita:

 • 21 ubytování
 • 40 stravování
 • 40 sál

Možnost blokace celého objektu.

Parkovací místa:

neuvedeno

% Nehodnoceno

Popis

V případě zájmu o rezervaci či bližší informace kontaktuje přímo podnik

telefon: +420 777 91 20 92
email: stanskymlyn@seznam.cz
web:www.stanskymlyn.cz

Zaujal Vás tento podnik? Uložte si ho do oblíbených, ať se nezdržujete příště hledáním.

Máte tip na výborný podnik? Pošlete nám jej na info@eventino.cz
_______________________

ubytování Hlinsko v Čechách
Rádi bychom Vás přivítali v našem zrekonstruovaném rodinném penzionu, ve Stanském mlýně.

Penzion se nachází ve Východních Čechách na Českomoravské vrchovině, na rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů, nedaleko Hlinska v Čechách. Mlýn leží na malebném místě a jak už to tak u mlýnů bývá - v údolí řeky, v tomto případě Chrudimky, na dohled od posledních chaloupek obce Stan, takže téměř na samotě.

Náš rodinný penzion Vám nabízí ubytování ve 3 samostatných, stylově vybavených apartmánech, z nichž 2 jsou šestilůžkové a jeden čtyřlůžkový. Každý apartmán má vlastní kuchyň, ložnici, koupelnu a WC. Všechny 3 apartmány jsou komfortně vybaveny selským nábytkem. Samozřejmostí každého apartmánu je televizor, připojení k internetu, lednička, mikrovlnná trouba a kompletně zařízená kuchyň.

Od května 2012 mají naši hosté možnost ubytovat se ve 2 pokojích, z nichž jeden je dvoulůžkový a jeden třílůžkový. Oba pokoje mají vlastní kuchyň, koupelnu a WC. Součástí každého pokoje je také televizor, připojení k internetu, lednička, mikrovlnná trouba a kompletně zařízený kuchyňský kout.

Pohodové chvíle určitě prožijete při posezení ve stylově vybavené společenské místnosti – bývalé mlýnici, kde si v zimě můžete posedět v příjemném teple u kachlových kamen a v létě jen tak popovídat s přáteli u sklenky dobrého vína.

Tato stylově vybavená místnost Vám poslouží také v tom případě, že by jste zde chtěli uspořádat oslavu svých narozenin či svatbu. Z mlýnice je přístup také na venkovní terasu, která nabízí příjemné letní posezení s výhledem do okolní přírody.

Součástí našeho penzionu je malá vodní elektrárna, kterou se nám společnými silami, stejně tak jako celý mlýn po 50 ti letech devastace, podařilo obnovit, znovu uvést do provozu v roce 2010, čímž jsme docílili toho, že dnes opět slouží ke svému původnímu účelu.

Nejen náhon, který se vine loukou směrem ke mlýnu a který bude zanedlouho přivádět vodu na turbínu, ale i přilehlé okolí našeho mlýna přímo vybízí ke klidným procházkám a odpočinku.

A jestliže se posadíte na lavičku pod stoleté lípy, které obklopují náš mlýn, naskytne se Vám pohled na dominantu zdejšího kraje – Hradiště. Troufám si říci, že když tyto majestátné lípy rozkvetou, tak je u nás ve mlýně jak v ráji.

Další ráj, který je u nás možné navštívit je ten houbařský. Není nic lepšího, než brzy ráno vzít košík, nasadit gumové holinky, a honem do lesa. A pište si, že u nás rostou.

Nenabízíme Vám luxus a ruch hotelových komplexů a přímořských letovisek, ale klidný odpočinek a pobyt na zdravém venkovském vzduchu. Přijeďte se podívat na dosud málo známá a malebná místa, na kulturní a přírodní památky, na stavby lidové architektury, které se nachází v blízkém i vzdálenějším okolí našeho penzionu. Tato místa Vás zaručeně osloví a doufáme, že se k nám budete rádi vracet.

Zdroj: www.stanskymlyn.cz

Otevírací doba

www.stanskymlyn.cz

Zobrazit na mapě

Recenze 0

Získejte 20 bodů za každou recenzi Napsat novou recenzi

Zatím žádné recenze.