Fontána Hotel Brno

 • Jihomoravský kraj
 • Brno
 • Brno 814, 63500
 • Komfortní ubytování v Brně, v klidném prostředí Brněnské přehrady

Typy akce:

 • Svatba
 • Konference
 • Firemní večírek
 • Koncert / umělecké vystoupení
 • Marketingová akce
 • Meeting
 • Seminář / workshop / školení
 • Výstava / vernisáž
 • Veletrh
 • Tiskovka

Atributy:

Kapacita:

 • 80 ubytování
 • 100 stravování
 • 100 sál

Možnost blokace celého objektu.

Parkovací místa:

neuvedeno

% Nehodnoceno

Popis

Hotel Fontána Brno je situován v nádherném prostředí brněnské přehrady, která je ideálním místem pro ubytování v Brně, romantické a rodinné výlety, individuální i rodinnou dovolenou, či pracovní a obchodní schůzky.
Umístění hotelu Fontána, v přírodním rámci brněnské přehrady, zaručuje diskrétnost uprostřed přírody, avšak nedaleko centra města Brna.

UBYTOVÁNÍ
23 dvoulůžkových pokojů
10 třílůžkových pokojů
1 čtyřlůžkový

Budova, která nepřevyšuje rámec okolního vzrostlého lesa, má dvě křídla, která jsou navzájem propojena krytým proskleným mostem. Je samozřejmostí, že každý pokoj má vlastní veškerý komfort, včetně sociálního zařízení. Některé pokoje jsou vybaveny LCD televizory, se širokou programovou nabídkou, a v jakémkoli místě hotelu se můžete připojit k internetu (WiFi).

Z každého pokoje si můžete vychutnat výhled na nádhernou přírodní scenérii vodní hladiny brněnské přehrady a okolních lesů.

RESTAURACE
Součástí hotelu Fontána na Brněnské přehradě je hotelová restaurace Brno. Nejen hoteloví hosté, ale i lidé ze širokého brněnského okolí se při procházkách u Brněnské přehrady rádi k obědu zastaví, neboť šéfkuchař a jeho kolegové nabízejí široký sortiment české i mezinárodní kuchyně. Tak si i Vy můžete pochutnat nejen na mezinárodních specialitách, ale i na pravé české kuchyni.

Součástí hotelové restaurace Brno je i částečně zastřešená terasa pro 40 hostů, která je vhodná pro pořádání nejrůznějších společenských a kulturních akcí:
rauty,
svatby,
firemní večírky,
odborné semináře,
školení,
rodinné akce,
nebo pravidelné a velmi oblíbené letní grilování

Avšak nejen hotelovou restauraci Brno - i krásný vinný sklípek mohou hosté využít. Originalita cihlové klenby a útulné prostředí přímo vybízí k ochutnávkám těch nejlepších vín z naší bohaté vinotéky.

KONGRESY, ŠKOLENÍ, SEMINÁŘE
Je možné zde pořádat nejrůznější akce od kongresů, seminářů nejrůznějších porad, sněmů a firemních meetingů až po kulturní či společenské akce.
Nabízíme možnost pronájmu čtyř konferenčních místností, které se liší prostorem i kapacitou:
pro 10-100 účastníků.
Jednotlivé sály pak v souladu se zadáním vybavíme projektorem a audio-vizuální technikou dle Vašich individuálních potřeb. Samozřejmě nechybí ani flipchart.

VINNÝ SKLÍPEK
Rádi Vám představujeme náš stylový vinný sklípek pro pohodlí 60 hostů, který vybízí k posezení s přáteli či k důležitému obchodnímu jednání v naprostém soukromí.
Sklípek má dokonalé odhlučnění, bez mobilního signálu a dokonale splňuje podmínky pro nerušenou schůzku.

SVATBA
Váš jedinečný den zahájíte svatebním obřadem pod slavobránou na svěžím, upraveném trávníku. K místu Vašeho prvního manželského polibku dojdete po slavnostním koberci a celou cestu se budete moci kochat romantickým výhledem na brněnskou přehradu. Pro pořízení svatebních fotografií můžete využít jak prostory našeho hotelu a jeho romantické okolí, tak i nedaleký hrad Veveří, který je od hotelu vzdálen jen 17 minut autem.

Po obřadu následuje svatební hostina, která je klíčovým okamžikem celé svatby, reprezentuje nejen novomanžele, ale i jejich rodiny, a proto musí být dokonalá. Nechte vyniknout letité zkušenosti našich profesionálů, kteří Vám pomohou s výběrem toho pravého místa pro svatební hostinu, navrhnou a připraví dekoraci svatební tabule, výzdobu prostor, svatební menu, včetně výběru vín a ostatních nápojů a zabezpečí dokonalou obsluhu u svatební tabule. Zatímco novomanželé završí svatební den v našem svatebním apartmánu, svatební hosté si odpočinou v příjemně zařízených pokojích s výhledem na stříbrné přehradní jezero.

Jsme připraveni s nabídkou i pro Váš posvatební den - na dosah je Vám restaurace s terasou, vinný sklípek, či wellness studio.

Vážení novomanželé, Svatební apartmán pro Vaši noc bude pro Vás ZDARMA připraven jako pozornost hotelu Fontána! Zatímco Vy budete celý život vzpomínat na obřad, Vaši hosté dlouho nezapomenou na Vaši svatební hostinu!

Otevírací doba

Recepce kromě kompletního 24-hodinového klientského servisu poskytuje prodej drobného zboží. Hotel se uzamyká od 22:00 do 6:00.

Zobrazit na mapě

Recenze 0

Získejte 20 bodů za každou recenzi Napsat novou recenzi

Zatím žádné recenze.