Apartmány Červený Dvůr

 • Jihočeský kraj
 • Chvalšiny
 • Chvalšiny 9, 38101
 • Rodinná atmosféra a venkovský styl

Typy akce:

 • Svatba
 • Rozlučka se svobodou
 • Párty / oslava / večírek
 • Slavnostní oběd / večeře
 • Firemní večírek
 • Koncert / umělecké vystoupení
 • Privátní snídaně / oběd / večeře
 • Raut

Atributy:

Kapacita:

 • 16 ubytování
 • 16 stravování
 • 20 sál

Parkovací místa:

neuvedeno

-- % Nehodnoceno

Popis

Naše apartmány

Jakub
Apartmá Jakub se bude líbit všem, kdo mají rádi ubytování blízké přírodě, ale zároveň se zachováním veškerého moderního komfortu. Ve vybavení nenajdete umělé materiály, převažuje dřevo a vybavení v tradičním venkovském stylu.

Karolínka
Apartmá Karolínka, které nese jméno dcery majitelů, je ideální pro romantické pobyty ve dvou, ale poskytne ubytování až pěti osobám. Je vystavěné z přírodních materiálů a vybaveno v tradičním venkovském stylu.

Podkroví
Apartmá Podkroví se bude líbit všem, kteří touží po ubytování v netradičním stylu, ale se zachováním veškerého komfortu. Přesně to naše nové Apartmá Podkroví nabízí.

Marie
Apartmá Marie je nejnověji nabízený apartmán se třemi lůžky. Je vhodné pro páry, zejména pro ty, kteří si přejí prožít ničím nerušené romantické chvíle.

Wellness
Pro hosty máme připravenou speciální relaxační místnost vybavenou finskou saunou, masérským lehátkem a dřevěnou lázeňsku vanou pro olejové, bylinné nebo rašelinové koupele. Dopřejte si také oblíbené relaxační masáže. Francouzskými dveřmi jste ze sauny hned na terase, kde se dokonale odpočívá.

Finská sauna
Relaxujte, odpočívejte, máme pro naše hosty privátní finskou saunu. Sauna je součástí rekaxační místnosi ve dvoře, hned vedle apartmánů.

Máte rádi finskou saunu nebo byste ji rádi zkusili? U nás máte možnost. Je součástí relaxačního domku. Můžete si dopřát finskou saunu o samotě, ale i s dalšími lidmi. Je až pro šest osob. Ve finské sauně zapomenete na všechny starosti. Natáhnete se na relaxační lehátko a je tu k dispozici i televize a cd přehrávač. Po saunování se lze zchladit ve sprše či vaně.

Relaxační koupele
Relaxační koupele prokrvují a odstraňují svalovou únavu. Těžko se najdou vhodnější způsoby jak regenerovat tělo než olejovou nebo rašelinovou koupelí.

Koupele jemně a efektivně čistí pokožku od škodlivých látek a současně jí dodávají veškeré látky stimulující imunitní systém, podporující metabolismus a regeneraci buněk. V neposlední řadě příznivě ovlivňují centrální nervovou soustavu.

Masáže a zábaly
Klasická ruční masáž je nejstarším a nejjednodušším způsobem regenerace.

Odstraňuje svalové napětí a bolesti zad, dodává pružnost ztuhlým partiím těla, napomáhá jeho lepšímu prokrvení a navíc obnovuje duševní síly. Také působení lávových kamenů je vysoce relaxační a harmonizující. Podobně i rašelinové zábaly přinášejí tělu úlevu od chronických bolestí kloubů a páteře.

Relaxace na zahradě
Dovolená je příležitostí k návratu k sobě, ke své podstatě a k obnovení přerušeného souznění s přírodou.

Být s ní v těsném kontaktu - vnímat čistý vzduch, zpěv ptáků a energii slunce či ohně je naléhavou potřebou pro zachování naší přirozenosti. Dovolenou a relaxaci v přírodě bychom mohli také vnímat jako příležitost k zastavení, obdivu a úctě k moudrosti přírody a celého Vesmíru.

Služby
Pro maximální spokojenost hostů jsme připravili nabídku rozmanitých služeb. Ráno si můžete pochutnat na dobré snídani, pro děti máme připravenou velkou zahradu plnou překvapení a rodičům připravíme relaxační místnost. Apartmány jsou vhodné i pro firemní akce.


Kolna + samoobslužný bar + knihovna + posezení v zahradě
Netradiční posezení v našem privátním zahradním dřevěném přístřešku se sluneční terasou s výhledem do zahrady

Pouze pro naše hosty nabízíme netradiční posezení v našem soukromí, v privátním zahradním dřevěném přístřešku se sluneční terasou s výhledem do zahrady. Najdete zde třeba výčep piva, které si od jara do podzimu v kůlně můžete sami natočit a po dohodě vás pozveme k posezení u naší hliněné pece na pizzu.

Snídaňová místnost
Místnost slouží k podávání snídaní, sousedí s relaxačním prostorem a lze jí využít jako sauna bar.

Součástí je také výčep piva a prodej různých nápojů. Máme tu i Wi-Fi připojení k internetu a velkou televizi. Místnost si lze pronajmout a s naší obsluhou je zde možné uspořádat menší oslavu, nebo rodinné setkání. Kapacita místnosti je až 20 osob.

Služby pro hosty
Pro maximální spokojenost hostů jsme připravili nabídku rozmanitých služeb.

Ráno si můžete pochutnat na dobré snídani, pro děti máme připravenou velkou zahradu plnou překvapení a rodičům připravíme relaxační místnost.

Služby pro firmy
Máte firmu a pořádáte jednodenní či vícedenní školení? Apartmány Červený Dvůr mají pro vás vyhovující podmínky.

Nabízíme pro vaše zaměstnance klidné a stylové ubytování ve čtyřech plně vybavených apartmánech pro max. 18 osob. Během školící akce vám zaručíme klid a soukromí, stravování a servis, občerstvení po celý den. Pro zpříjemnění večera, můžou vaši zaměstnanci využít některou z našich relaxačních služeb (finská sauna, masáže, lázeňská vana).

Otevírací doba

Webové stránky: https://www.apartmany-cervenydvur.cz/cs/

Zobrazit na mapě

Recenze 0

Získejte 20 bodů za každou recenzi Napsat novou recenzi

Zatím žádné recenze.