Kde uspořádat dětskou oslavu?

Kde uspořádat dětskou oslavu?
28. září 2020
Dětská párty je zážitek nejen pro děti, ale také pro rodiče, kteří by pro své ratolesti udělali první poslední. Na druhou stranu ne každý byt nebo dům je vhodný pro rozjásaný dav cizích dětí.

Tam, kde se běžně pohybuj jedno nebo dvě děti s jedním nebo dvěma kamarády, nemusí být dostatek bezpečného a dostatečně atraktivního prostoru pro větší skupinu dětí, které většinou přijdou i se svými rodiči. Řadě rodičů naskočí panika jen při pouhé představě, jak by taková domácí dětská oslava mohla vypadat a skončit.

Vhodnější je pro dětskou oslavu vybrat dostatečně dimenzovaný a specializovaný prostor na neutrálním území, kde se o vše postarají a to nejen o služby a následný úklid, ale hlavně o váš klid.

Naštěstí je už dostatečná nabídka míst pro dětskou oslavu včetně tématicky laděných oslav s dekorací, doplňkovými službami a hlavně atrakcemi, které v bezpečném prostředí zabaví nejen vaše děti, ale také jejich doprovod. Ať už se jedná o specializovaná místa pro dětskou zábavu a oslavu nebo o kavárny, sportoviště apod., které umožňují uspořádat dětskou párty buď vevnitř nebo venku na čerstvém vzduchu.

Dětskou party ale můžete pojmout i jako piknik v parku, ideální je najít místo, kde jsou poblíž dostupné veřejné záchody a kohoutek s pitnou vodou. V mnoha parcích už jsou dnes zřízena speciální místa pro piknik se stoly, někde se smí i grilovat a jsou již k dispozici veřejné grily. Některé obce mají veřejná ohniště, a tak vrcholem oslavy může být třeba opékání špekáčků. Pro případ špatného počasí mějte připravenou záložní variantu, třeba s party stanem. Nezapomeňte se ale předem informovat na radnici či u jiného správce, pod který toto místo patří, zda zde není zapotřebí speciální povolení.

Marika Šimonová z Dětské hry, srandy a srandičky