Jak rozzářit každou akci? Světýlka jsou nejlepší cesta.

Jak rozzářit každou akci? Světýlka jsou nejlepší cesta.
23. února 2021
K jakékoli svatbě, párty, nebo oslavě by měly patřit dekorace. Příjemná atmosféra je totiž něco, co chce vytvořit pro své hosty každý, nehledě na to, o jakou událost se jedná. Všichni jsou poté uvolněnější, cítí se dobře a to si člověk zkrátka pamatuje.

Jednou z cest, jak toho docílit, je použít nejrůznější světelné dekorace, protože, ruku na srdce, světýlka rozzáří úsměv každému od dítěte po ty nejstarší hosty.

Jak to udělat snadno a jednoduše?

Většina z nás nepořádá párty a oslavy několikrát do roka a proto nejspíš nebudete vybaveni dostatečným arzenálem světýlek k tomu, abyste vytvořili skutečně bohatou a pestrou výzdobu, která vašim hostům vyrazí dech. Stejně tak pravděpodobně nebudete chtít pořizovat veškeré vybavení, když jste se rozhodli udělat jednu větší akci.

Dobrá zpráva je, že světýlka si můžete půjčit. Dostanete je pěkně smotaná, aby se vám s nimi snadno pracovalo, vždy vybavená bateriemi a s příslušenstvím pro snadnou instalaci. To vše najdete v půjčovně světelných dekorací Světýlkov. Jsou na Vás dobře připraveni.

Kam a jak světýlka umístit?

Jestli jste se rozhodli, že potřebujete prostor pro vaši oslavu vyzdobit světýlky, máte několik variant toho, co můžete použít. V první řadě byste se měli zamyslet, jaký prostor budete dekorovat a to především jestli půjde o vnitřní nebo venkovní instalaci světýlek. Není to tak ani důležité, kvůli počasí, všechna světýlka jsou odolná proti vodě, ale především kvůli množství a délkách jednotlivých řetězů, které budete potřebovat.

Venkovní prostory jsou většinou rozlehlejší a tak je lepší na jejich ozdobení použít právě delší řetězy a větší varianty světelných dekorací. Nazdobit můžete například stromy, keře, slunečníky, nebo vytvořit konstrukci a ohraničit světýlky taneční parket. V interiéru poté záleží na tom, jak je daný prostor řešen. Pokud se jedná o starší budovu, kde můžete použít například trámy k uchycení světýlek, máte vyhráno. Nebojte se použít světýlek co nejvíce, výsledný efekt bude stát za to.

Pro instalaci světýlek je důležité, abyste vždy měli co nejpřesnější rozměry prostoru, který budete chtít vyzdobit. Velmi vám to usnadní práci se samotnými světýlky a pečlivou přípravou ušetříte spoustu času. Světýlka začněte umisťovat vždy od zásuvky, abyste měli jistotu, že po nazdobení daného prostoru je budete schopni zapojit.

ukázka dekorativního osvětlení

 

Jaké světelné dekorace tedy použít?

Naprostým základem jsou LED světelné řetězy, které sice nevydávají tolik funkčního světla, které by osvětlilo velký prostor, ale vytváří velmi hezký efekt mnoha světelných bodů, které vypadají skvěle jak naživo, tak na fotografiích.

Jste nevěsta a plánujete svatbu? V takovém případě budete na tom nejlepším místě, protože Světýlkov má přímo pro nevěsty vytvořeny tři základní balíčky světýlek, které kromě světelných řetězů obsahují také svíticí nápisy, které se na svatbu skvěle hodí.

Pokud Vám nestačí tyto základní dekorace, můžete se je rozhodnout doplnit o další varianty. Asi nejpopulárnějším doplňkem je žárovkový řetěz. Ten má na rozdíl od běžného LED řetěz větší žárovky, které také generují více světla. Hodí se proto perfektně do venkovního prostředí, kde může posloužit i jako zdroj světla.

Pokud vás čeká v rámci dané akce i nějaká hostina, není od věci vyzdobit světýlky i stoly. K tomuto účelu poslouží světelné láhve. Všechny jsou z čirého skla, nejčastěji od vína a vždy jsou poctivě vypity a také očištěny od nečistot. Uvnitř najdete světelný řetěz s LED žárovičkami, který vytvoří tak akorát světla k tomu, aby si hosté viděli do talíře a zároveň měli svoje soukromí.

Co se světýlek ze Světýlkova týče, tak jsou vždy v barvě teplá bílá, která je oku příjemnější a světlo není pro oči tak agresivní.

Potřebujete napsat světelný vzkaz?

Už máte v hlavě sestavenu podobu světelné výzdoby a pořád vám přijde, že tomu něco chybí? Že by to chtělo něco osobnějšího, přímo na míru vám? Potom se můžete podívat na svíticí písmena od Písmenkova, která by mohla být přesně tím, co hledáte. Nezáleží na tom, jestli potřebujete napsat název vaší firmy, přivítání pro hosty, nebo (nejčastěji) vaše iniciály na svatbu.

Můžete si být jisti, že tato svíticí písmena nepřehlédne skutečně nikdo. Mají 100 centimetrů na výšku a jsou v nich nainstalovány velké žárovky, které budou přitahovat pozornost každého, kdo je jen na chvíli zahlédne. Vzhledem k jejich rozměrům je možné je ale vyzvednout pouze osobně v Praze.

Jak to všechno funguje?

Jednoduše a kvalitně. Ať už si vyberete jakoukoli sadu světýlek, tak vždy platí, že to musí fungovat jednoduše. Pro ty z vás, kteří mají Prahu v dojezdové vzdálenosti, bude ideální osobní vyzvednutí. Ti, kteří nechtějí vážit cestu do hlavní města, nemusí zoufat. Světýlka totiž posíláme Zásilkovnou a vy je pak jednoduše zabalíte zpět do krabice a pošlete zpátky.

Jak půjčení světýlek funguje?

Pokud tedy budete potřebovat rozzářit Vaši akci, budeme se na vás ve Světýlkově těšit!