Wellness hotel Vyhlídka

  • Královéhradecký kraj
  • Náchod
  • Na Vyhlídce 298, 54701
  • Zobrazit v mapě
  • „Kdo nebyl na VYHLÍDCE, neviděl Náchod a Kladské pomezí!“

Typy akce:

Atributy:

Kapacita:

  • 53 ubytování
  • 80 stravování
  • 30 sál
-- % Nehodnoceno

Popis

Wellness hotel VYHLÍDKA v Náchodě je moderní čtyřhvězdičková oáza relaxace a pohody situovaná nad městem Náchod.
Dopřejte si u nás osvěžující zážitek v bazénu se slanou vodou, pobyt v sauně s aroma terapií, vychutnejte si požitek alternativních i klasických masáží, nechte unášet svou mysl při toulkách v čisté přírodě, ochutnejte delikatesy našeho restaurantu a kochejte se neopakovatelnou vyhlídkou na panoráma města a okolních hor.
Wellness Hotel Vyhlídka je skutečně ideální místo k Vašim nerušeným meditacím ..... přispěje k regeneraci těla, duše i mysli.

Firemní akce s nadhledem
Akční nabídka: Udělejte si u nás firemní akci s ubytováním a pronájem konferenčních prostor máte zdarma.
Známe min. 7 důvodů proč zrealizovat firemní akci na Vyhlídce:
Multifunkční konferenční prostory
Stylové wellness centrum
Možnost rezervace celého hotelového areálu
Skvělá gastronomie a široký výběr nápojů
Možnost outdoorových aktivit včetně grilování
Nádherné panoramatické výhledy
Zajištění teambuildingových aktivit dle Vašeho přání

Coffee breaks
Nabízíme několik variant coffee breaks pro Vaše školení, poradu, konferenci nebo prezentaci. Samozřejmě Vám rádi vytvoříme variantu dle Vašeho přání.

Při vstupu do restaurace vás uchvátí nejenom jedinečný panoramatický výhled na město Náchod a Kladské pomezí, tento zážitek lze umocnit ještě degustací některých z gastronomických skvostů našeho šéfkuchaře Karla ŠREJBRA. Pan Šrejbr má za sebou úspěšnou kariéru, kdy 10 let vařil v Karlových Varech v hotelu PUPP, v Ostravě v hotelu IMPERIAL, zkušenosti sbíral také v sousedním Německu a od roku 2012 je oporou našeho týmu. Přijďte okusit jeho kulinářské umění.

Nejlepší způsob, jak dopřát svému tělu, duši a mysli odpočinek, je ponořit se do osvěžujícího bazénu se slanou vodou, na chvilku se "poprat" s protiproudem a poté si v klidu a pohodě vychutnat hřejivé pohlazení naší BIO sauny se solnou terapií s přidáním bylinných esencí (aromaterapie).
Dokonalý požitek z tohoto úžasného očistce lze umocnit masáží, kterou Vám doporučí a provedou naši profesionální terapeuti.

STANDARDNÍ POKOJ
Všechny pokoje jsou nadstandardně vybavené. Mají klimatizaci, TV/SAT, minibar, wifi, příruční trezor, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů a župany pro hotelové hosty.


Samostatný dům - Bungalov Vyhlídka
Bungalov leží pouhých 50 m od Wellness hotelu Vyhlídka⋆⋆⋆⋆ . Je to samostatně stojící, ve vysokém standardu zařízený dům, umožňující pobyt i mnohočetným rodinám s dětmi, skupině turistů, či přátel a kamarádů v počtu 10 až 12 osob. Bungalov je zcela soběstačný, má vlastní plně vybavenou kuchyň se spotřebiči a nádobím, společenskou místnost se sedací soupravou a krbem, celkem tři neprůchozí ložnice (2 + 4 + 4 lůžka) , koupelnu s pračkou a prostornou venkovní terasu – jak jinak - s nádhernou vyhlídkou na město.
Hosté bungalovu mohou plně využívat nejen hotelové restaurace, vstupu do hotelového bazénu po celou dobu jeho provozu, ale také kompletní relaxační a rehabilitační služby našich masérů.
Bungalov se pronajímá pouze jako celek pro skupiny vzájemně se znajících lidí.... (ideálně vícečlenná rodina, cykloturisté, apod.). Je vhodný i k dlouhodobému pronájmu (pro firmy). Kontaktujte prosím recepci hotelu pro bližší informace.

Otevírací doba

Webové stránky: https://vyhlidka.cz/cs

Recenze 0

Získejte 20 bodů za každou recenzi Napsat novou recenzi

Zatím žádné recenze.