Hotel Nežárka

 • Jihočeský kraj
 • Novosedly nad Nežárkou
 • Novosedly nad Nežárkou 58, 37817
 • Načerpejte sílu uprostřed lesů.
Zobrazit kontakty

Typy akce:

 • Svatba
 • Konference
 • Párty / oslava / večírek
 • Škola v přírode
 • Smuteční hostina
 • Rozlučka se svobodou
 • Slavnostní oběd / večeře
 • Dětská oslava
 • Sportovní aktivita
 • Firemní večírek
 • Marketingová akce
 • Meeting
 • Raut
 • Seminář / workshop / školení
 • Teambuilding
 • Tiskovka
 • Sportovní aktivita / soustředění

Atributy:

Kapacita:

 • 50 ubytování
 • 50 stravování
 • 50 sál

Parkovací místa:

neuvedeno

Cenová kategorie:

$ $ $ $ $

% Nehodnoceno
 • projekční technika
 • dětské hřiště
 • sportoviště
 • letní terasa
 • nádherné okolí
 • posilovna
 • herna
 • sál do 50 osob
 • volejbalové hřiště
 • řeka
 • konferenční sál
 • ohniště
 • svatební hostina
 • bazén

Popis

Hotel Nežárka, to jsou malebné Jižní Čechy se vším všudy. Spojuje nádhernou krajinu, přátelskou atmosféru a pestrou nabídku cenově dostupných služeb. Zavítejte do hlubokých lesů mezi Třeboní a Jindřichovým Hradcem a prožijte tady nezapomenutelnou dovolenou či netradiční firemní akci.

Ideální dovolená? Jižní Čechy jsou to správné místo…
Hotel Nežárka ze tří stran obklopují rozsáhlé lesy, na čtvrté spokojeně hučí řeka Nežárka, která hotelu dala jméno. Je to ráj stvořený ke sladkému nicnedělání i k aktivnímu odpočinku. Budova hotelu je zcela zrekonstruovanou bývalou hospodářskou usedlostí. Díky půdorysu ve tvaru písmene „U“ disponuje hezkým nádvořím s vodotryskem.

Ubytování Třeboňsko a okolí láká…
Kdo hledá klidné místo uprostřed přírody bez nároku na přehnaný a předražený luxus, pro něj je hotel Nežárka dokonalým řešením. Zdejší personál vyznává přátelský, osobní přístup k hostům, budete se tu tedy cítit přirozeně a v bavlnce jako ve vyhlášené pětihvězdně. A navíc za úplně jiné peníze. Vyzkoušejte u nás víkend, Nežárka je úžasná!

Hotel Nežárka je situován na jihu Čech malý kousek od stejnojmenné řeky. Za tří stran ho obklopují lesy, díky nimž je ideálním místem pro aktivní letní dovolenou či ubytování. Třeboňsko, tedy okolí hotelu, je zaslíbené sportování, houbaření a cykloturistice. Zdejší krajina zahrnuje hodně lákadel, proslavené jsou především jihočeské rybníky, daleko není ani Česká Kanada, Novohradské hory či Šumava.

Hotel Nežárka se nachází uprostřed přírody, zároveň jsou odsud dobře dostupná města Třeboň a Jindřichův Hradec s veškerými potřebnými službami. Hotel klade důraz na příjemnou, přátelskou atmosféru, širokou nabídku služeb, čistotu a vstřícný personál. Nabízí ubytování pro celorodinný odpočinek i adekvátně vybavené prostory vhodné k pořádání svatebních i rodinných oslav, seminářů, firemních porad a dalších společenských akcí.

Hotel najdete ve zcela zrekonstruované usedlosti s hezkým nádvořím a vodotryskem. Patří k němu parkoviště pro osobní automobily a rozsáhlé pozemky s posezením u ohniště a dětským hřištěm. Nejmenší ratolesti se tady vůbec mají jako v ráji, absencí silničního provozu počínaje a vnitřní hernou konče.

Ubytování Třeboňsko a další služby
Hotel Nežárka nabízí dvacet pokojů s vlastní koupelnou a internetovým připojením. K dispozici jsou tři stravovací prostory: restaurace využívaná hlavně pro snídaně a večeře, vinárna ve sklepení a formanka s venkovní terasou. Konferenční sál má kapacitu zhruba padesát míst a o organizaci akce se skvěle postará i personál hotelu.

Spousta možností se v hotelu otevírá pro sportovce. Kromě rybaření, turistiky a cyklistických toulek po okolí lze využít krytý bazén s protiproudem a multifunkční posilovací stroj. Společenská místnost ukrývá také kulečník a elektronické šipky.

V hotelu Nežárka máme dvacet příjemných pokojů šitých na míru sportovním, teambuildingovým a odpočinkovým pobytům. Jednotlivé pokoje jsou umístěny ve dvou patrech. Samozřejmostí je péče o dokonalou čistotu a bonusem navíc okouzlující výhled do lesů v okolí. Skutečná dovolená Třeboňsko vás tady jednoduše nadchne!

Vybavení všech pokojů:
Koupelna s toaletou, umyvadlem, zrcadlem a se sprchovým koutem (dva větší pokoje mají vanu)
Televizor
Telefon
Internetové připojení formou wi-fi
Pohodlná lůžka
Noční stolky
Křesílka se stolkem
Šatní skříň
Nabízíme skvělý apartmán na pobyt v Jižních Čechách
Pokud vyžadujete maximální komfort a co největší prostor, využijte náš velkorysý apartmán. Nachází se v přízemí hotelu a jeho dispozice 3+1 ho předurčuje k trávení rodinné dovolené, na kterou s sebou můžete vzít například i dědečka s babičkou. K dispozici jsou celkem dvě dvoulůžka ve dvou ložnicích, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, televizorem a konferenčním stolkem, plně vybavená kuchyně a sociální příslušenství včetně sprchovacího koutu. Jednotlivé místnosti propojuje chodba s dostatkem odkládacích ploch a skříní. Výhled z oken apartmánu směřuje na hotelovou louku.

Check-in od 14:00 hodin
Check-out do 10:00 hodin

Restaurace hotelu Nežárka
Naše hotelová restaurace, proslulá v širokém okolí celého Třeboňska, nabízí široký a pestrý sortiment z domácí české kuchyně. Vaříme z pečlivě vybíraných, čerstvých surovin, především od českých dodavatelů. Jídlo si tu můžete vychutnat u hořícího krbu a zároveň bez obtěžujícího cigaretového kouře, jelikož je zcela nekuřácká.

Od 1. července 2015 jsme rozšířili nabídku jídel o skvělou pizzu. Můžete si ji vychutnat přímo v prostorách restaurace, nebo si ji vzít s sebou, pokud kolem nás například projíždíte na kole a máte chuť na něco rychlého k snědku.

Restaurace pojme až šedesát hostů. Podáváme bufetové snídaně, obědy i večeře, pro uzavřené skupiny lze domluvit snídani ve formě švédských stolů. Během dovolené v Jižních Čechách vyhládne, ale my jsme na Vás připraveni!

Hotelová kuchyně funguje od rána do 21.00 hodin.

Vinárna hotelu Nežárka
Mimořádným prostorem je útulná vinárna ve sklepení hotelu s kapacitou čtyřicet hostů. Vyberete si tu z velkého množství domácích i zahraničních vín, k nimž podáváme "chuťovky" domácí výroby.


POZOR! Vinárna je v provozu pouze při objednávce předem pro skupinové akce.

V prostorách vinárny zajistíme slavnostní tabuli či jakékoliv pohoštění dle vašeho výběru pro nejrůznější příležitosti jako:

Svatby a rodinné oslavy
Promoce
Oslavy významných životních jubileí
Bohaté rauty a slavnostní menu
Slavnostní recepce
Večírky a party
Občerstvení pro coffee breaky
Bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů
Formanka hotelu Nežárka
Jdete na procházku, projet se na kole nebo někde poblíž trávíte svůj pobyt? Třeboňsko přeje aktivitám, u nichž vyhládne, proto se nezapomeňte zastavit na malé občerstvení v naší proslulé formance. Během letní sezóny jsme připravili něco speciálního i pro Vás - menu za pár korun. Zajišťujeme běžné denní a večerní občerstvení s možností příjemného posezení na jedné ze dvou venkovních teras či ve vnitřním atriu hotelu. U nás jste vždy vítáni!

Hotel Nežárka je jako dělaný pro aktivně prožitou dovolenou na Třeboňsku. Během ní či v rámci firemní akce můžete využít řadu našich sportovišť nebo si vyzkoušet zajímavé aktivity. Nabízíme:

krytý bazén o rozměrech 10 x 4,5 metru s protiproudem a masážními tryskami, provozní doba v hlavní sezóně 10:00 - 14:00 a 17:00 - 21:00 hodin
rozlehlou venkovní terasu na slunění
multifunkční posilovací stroj
kulečník a elektronické šipky
travnaté fotbalové hřiště
volejbalové hřiště
půjčovnu sportovních potřeb
půjčovnu kol
půjčovnu loděk
NOVINKA 2015: masáže, kosmetické a kadeřnické služby (pouze po předchozím objednání)
Hotel a jeho okolí potěší milovníky vyjížděk na kolech a cyklistiky vůbec, příznivce turistiky, houbaře a rekreační sportovce. Blízká Nežárka a nedaleká Lužnice patří k našim oblíbeným splavným řekám a běhu nádhernou krajinou kolem Novosedel při západu slunce se vyrovná skutečně máloco. Máte-li zájem se v parném létě schladit v přírodním koupališti, využijte z mnoha příležitostí ke koupání v Jižních Čechách. Dovolená u nás není pro pecivály!

Hotel Nežárka je ideálním místem pro konání firemních i soukromých akcí. Je to především díky:
výhodné poloze uprostřed jihočeské přírody a zároveň nedaleko hlavních silničních tahů
rozsáhlému zázemí v podobě restaurace, bazénu a pěkným pokojům
venkovním prostorám včetně unikátního nádvoří s fontánou
kvalitnímu technickému vybavení
nadšenému a zkušenému týmu zaměstnanců

Řada firem a institucí hotel využívá k pořádání seminářů, prezentací, školení a jiných eventů. Jsme schopni zajistit vám vše potřebné a nadstandardním servisem přispět ke zdárnému průběhu akce. Náš hotel se individuálně přizpůsobí právě pro vaše:
firemní školení, přednášky
konference, semináře
obchodní jednání, pracovní snídaně
workshopy a prezentace
sportovně a relaxačně zaměřené akce
teambuildingové aktivity
rodinné oslavy

Kongresový sál
Hlavním místem pro pořádání všech typů akcí je náš kongresový sál. K jeho charakteristikám patří:
kapacita 50 osob
možnost přírodního i umělého osvětlení
vlastní počítačová síť s připojovacími zásuvkami po celém obvodu místnosti
možnost připojení k internetu
libovolná audio a videotechnika
plazmový televizor
multimediální projektor a plátno
kávovar

Další techniku (flipchart, DVD přehrávač, ozvučení atd.) zajistíme dle individuálních požadavků. Stejně tak můžeme připravit doplňkový program akce formou her, hudebního vystoupení nebo grilování. Rádi poradíme i s případnými výlety do okolí a zajistíme vstupenky na kulturní pořady v okolí.

A co firemní akci po jejím skončení proměnit v individuálním pobyt? Jižní Čechy jsou nádherné, o čemž svědčí například přírodní park Česká Kanada, romantická úzkokolejka z Nové Bystřice nebo celá řada hradů a zámků. Kolem hotelu se nabízí celá řada možností ke koupání, v Jindřichově Hradci je dokonce rozsáhlý, moderní akvapark. Vydat se však můžete i za jihočeskými perlami jako Stezka korunami stromů či Boubínský prales.

zdroj: hotel-nezarka.cz

Otevírací doba

pro soukromé akce dle dohody

Zobrazit na mapě

Recenze 0

Získejte 20 bodů za každou recenzi Napsat novou recenzi

Zatím žádné recenze.